ČIŠTĚNÍ KANALIZACE

Máte problémy s kanalizací či odpadem a nevíte si rady jak tento problém trvale vyřešit?

Pracovníci naší firmy vám poradí:

  • Nabízíme kompletní řešení v oboru čištění odpadů, kanalizací a opravy kanalizace.
  • Jsme vybaveni výkonnou moderní technikou, která s pomocí našich pracovníků vám pomůže vyřešit veškeré vaše problémy trvale a vy můžete být v klidu a dělat si při tom svoji práci.

Čištění kanalizace motorovou frézou (mechanické)

Motorová fréza se používá při čištění domovních rozvodů vedených od wc, umyvadel, vany, domovních a venkovních vpustí, kanalizačních stoupaček.

Na čištění motorovou frézou používáme speciální péra o různé velikosti, na která se nasazují koncovky dle nutnosti použití (frézovací pro zvýšení odtoku, vyprošťovací pro vytažení předmětů, vrtací pro ucpanou kanalizaci). Spirálové péro se dá prodloužit na potřebnou velikost a je poháněné motorem.

Čištění kanalizace tlakovou vodou

Čištění kanalizace tlakovou vodou

Tlakový vůz se používá při problémech s ucpanou ležatou kanalizací větších průměrů a délky trativodu, vhodné pro čištění dešťových svodů, lapolů.

Jedná se o vysokotlaké čerpadlo poháněné naftovým motorem, nádrž na vodu o objemu 2 m3 a naviják s 65m kanalizační hadicí s různými koncovkami. Stroj je napevno namontován do dodávky.

čištění kanalizace chemickými prostředky

Preventivní čištění chemickými prostředky

Chemické přípravky pro čištění odpadů (odtoku, výlevek dřezů…) se používají pouze preventivně a měli bychom se jich vyvarovat používáním sítka, které zachytí hrubé částice. V případě úplného ucpání odtoku raději zvolte mechanické čištění. Při opakovaném lití těchto chemických prostředků by mohlo dojít k úplnému ucpání odpadu.